08-6475728 | aguda@sce.ac.il
Mobile menu
שלום סטודנט! התחבר / הרשם

מתחתנים בקרוב? מבצעים מיוחדים לסטודנטים של SCE בהפקת אירועים

אגודת הסטודנטים SCE > כל הכתבות > מתחתנים בקרוב? מבצעים מיוחדים לסטודנטים של SCE בהפקת אירועים

מתחתנים בקרוב? מבצעים מיוחדים לסטודנטים של SCE בהפקת אירועים

  • 19.1.2020
  • 0 תגובות

אישורי הגעה

אישור הגעה מול האורחים לאירוע שלכם, הוא צעד חיוני על מנת שתוכלו לקבל תמונה מדויקת ומלאה לגבי מספר המוזמנים אשר מתכננים להגיע לאירוע המיוחל.

אימות מספר המוזמנים לאירוע יחרוץ גורל לחסכון או להפסד כסף ולכן כדאי לעשות צעד זה. מאחר ואתם עמוסים בהכנות לאירוע השנה, עדיף להשאיר את מלאכת אישורי ההגעה לחברה שלנו שמתמחה במשימה ויודעת להפיק את המידע המלא מהאורחים שלכם.

מאחר ואנחנו גוף ניטרלי ולא מעורב באופן ישיר עם האורח שלכם, תשובתו תהיה כנה ולא מתחמקת או לא נכונה. האורח ירגיש יותר בנוח להגיד את אשר על ליבו למישהו חיצוני ולא לחבר או מישהו מהמשפחה. מעבר לכך אנו חוסכים לכם את הזמן לביצוע שיחות אלה, וכשיש מאות אורחים, הזמן הוא חשוב ביותר.

מה אנחנו בעצם מציעים?

השיחות מבוצעות על ידי צוות טלפניות/ים מנוסים ואדיבים אשר נותנים מענה למוזמנים לכל שאלה שצצה בנוגע לאירוע. אין מדובר באישור הגעה אוטומטי על ידי מענה קול, מסרון או אישור באינטרנט.

אנחנו לא מגבילים בכמות השיחות המבוצעות לכל מוזמן. במידה ולא תפסנו את אחד המוזמנים, נמשיך ליצור עמו קשר עד להתקשרות מלאה.

האישורים הטלפוניים מתבצעים ממספר טלפון מזוהה ולא חסום, מה שמונע אי מענה מצד מוזמנים רבים שאינם ששים לענות לשיחה לא מזוהה, ולכן לעיתים לא ניתן לאתר אותם טלפונית.

ההקפדה שלנו על טיב השיחות נובעת מכך שאנו מאמינים כי בהיותנו הגוף המייצג את בעלי השמחה, התחושה אותה אנחנו משדרים בשיחה מעידה על בעלי השמחה ואופי האירוע, ומוסיפה כמובן את אותו נופך יוקרתי לאירוע שלכם.

בנוסף, קיימת חשיבות רבה בבחירת המועד בו אנו עורכים  אישורי הגעה לחתונה או לאירוע. מדוע? במידה ועורכים את אישור ההגעה במועד שהוא רחוק יחסית מיום האירוע, רוב התשובות  שתקבלו יהיו מטעות ולא מדויקות או שהמוזמנים יבקשו שתצלצלו אליהם במועד קרוב יותר לאירוע.


סידורי הושבה

לא פעם הגעתם לאירוע ולא ידעתם איפה לשבת, איפה יש מקום פנוי או האם יש מקום בדיוק לכל בני המשפחה שבאו איתכם. לא פעם חיפשתם אחר מקום הישיבה שהוקצב עבורכם עוד לפני האירוע והחיפוש אחר השולחן התיש אותכם. לרוב כדי לסגור את הפינה הזו, פותחים שולחן רזרבה שלא לצורך וההוצאה גדלה שלא לצורך.

לשם כך אנחנו ברויאליטי נסדר מראש את מקומות הישיבה בהתאם להערות והבקשות שלכם, נלווה את האורחים לשולחן ונושיב אותם.

סידורי הושבה – הפתרון לחיסכון בהוצאות מיותרות

זה לא סוד שעלויות האירועים הפרטיים הן גבוהות ורבות וחלקן הגדול נעוץ במחיר המנה למוזמן. השימוש בשירות סידורי ישיבה שלנו מאפשר לצמצם ולחסוך בעלויות אלו, בין היתר בעזרת תכנון יעיל של סידור ההושבה, תכנון מקומות הישיבה באירוע מראש והושבה ממוחשבת באירוע שמאפשרת להימנע מכל המבוכה, חוסר הסדר, והכי חשוב, מהוצאות כספיות מיותרות!

באירוע עצמו אנו משתמשים בתוכנה ייחודית שלנו שפותחה בטכנולוגיה מיוחדת המאפשרת גמישות באשר לסידורי ההושבה של האורחים ומניעת פתיחת שולחנות "רזרבה".

שירות זה מאפשר לכם להתנהל ולהתחייב מראש מול מקום האירוע על מספר מנות ריאלי ובאירוע עצמו מאפשר את סידור ההושבה ללא הטרדת בעל השמחה או בני משפחתו, ללא עוגמת נפש של אורחים שאינם מוצאים את מקומם או שמקומם נתפס על ידי אחרים שהגיעו לאירוע ללא הודעה.

פתרונות בזמן אמת

צוות הדיילות נמצא בעמדה בכניסה לאירוע ומושיב את המוזמנים בעזרת שימוש במערכת ממוחשבת, חדישה וייחודית שפותחה על פי סטנדרטים גבוהים ומאפשרת את ניהול מקומות הישיבה באירוע והושבה "און ליין" של המוזמנים, לאחר קליטת כל מוזמן שמגיע למקום באמצעות עמדת רישום .

הושבה מסוג זה ידידותית לכלל האורחים, כאשר במידה ויש צורך בעריכת שינויים בסידורי ההושבה, הם מתבצעים באותו הרגע ובקלות יתרה.
ניתן לקבל דו"ח מעודכן בכל שלב של האירוע שמשקף את כמות המוזמנים שהגיעו, ולפי זה אף לתכנן את תחילת הערב ולהתחיל את החופה כאשר מרבית המוזמנים ישנם.

חשוב לזכור כי תכנון וניהול נכון של מקומות הישיבה באירוע, ובפרט ההושבה הממוחשבת מוביל לחסכון כספי משמעותי בעלויות האירוע, כמו גם ההימנעות מהתרוצצויות וכאבי ראש בזמן האירוע כך שתוכלו ליהנות לאורך כל הערב.

חבילות ומבצעים מיוחדים לרגל אירועי 2020 🥂🎊
אישורי הגעה | סידורי הושבה | ניהול אירועים | מגוון אטרקציות |
הפקות אירועים | אחראי אלכוהול | חבילת צילום | ועוד.
מתחתנים | בר/בת מצווה | ברית/ה | או כל אירוע אחר ?!?!
אנחנו כאן בשבילכם 😀
לפרטים נוספים, לתיאום פגישה והזמנות חייגו:
050-6460638 / 050-6809945
אתר האינטרנט WWW.ROYALITY.CO.IL
הדף העסקי – Royality – ניהול והפקת אירועים